Sobota na ciężkim terenie w Nowym Dworze Mazowieckim

W 26 kolejce III ligi, nasza Broń zagra wyjazdowy pojedynek ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Naszych piłkarzy czeka trudne zadanie, ale w tej rundzie Trójkolorowi pokazali, że potrafią z czołówką tabeli grać jak równy z równym.

ŚWIT NOWY DWÓR MAZOWIECKI – BROŃ RADOM
Sobota godz. 17

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zajmuje szóstą lokatę w tabeli. Bardzo długo znajdował się w okolicy podium i wydawało się, że drużyna powalczy o awans do II ligi. Ostatecznie na początku rundy Świt przegrał mecze z rezerwami Jagiellonii, z Bełchatowem, podzielił się punktami z Olimpią Zambrów i Legią II i stracił dystans do lidera. W ostatniej kolejce Świt zagrał bardzo dobry mecz i wygrał w Łowiczu, gdzie mało komu udaje się zgarnąć punkty.

Jeśli chodzi o nasz zespół to Broń czekają trzy mecze w ciągu zaledwie tygodnia. Wszak po sobotnim powrocie z Nowego Dworu Mazowieckiego, w środę przyjdzie jechać do Mińska Mazowieckiego na Puchar Polski z Mazovią, w sobotę przed majówką odbędą się regionalne derby z Pilicą. Trener Mateusz Dudek nie będzie miał łatwego zadania, bo nie wszyscy mogą zagrać przynajmniej w sobotę. Za nadmiar kartek pauzować będzie Jakub Piwowarczyk. Pod znakiem zapytania stoi też występ Juniora Timite, którego brakowało w spotkaniu z Mławianką. Na pewno nasz zespół musi zagrać dużo lepiej, aby zdobyć choćby punkt ze Świtem. Czeka nas bardzo wymagający przeciwnik. Na pewno będzie to wyjątkowy mecz dla Sebastiana Cucha, który w Świcie spędził niemal całą swoją przygodę z futbolem.

– Przygotowania do sobotniego spotkania przebiegają dobrze. Mieliśmy czas na odpoczynek i czas na ciężką pracę. Zawsze chcemy wygrywać i wierzymy w siebie, nawet jak jedziemy na trudny teren. Z pewnością Sebastian będzie jeszcze bardziej zmotywowany, żeby wygrać na boisku gdzie spędził tak wiele lat – mówił nam trener Broni,

Sobotni mecz być może będzie transmitowany przez gospodarzy. Będziemy o tym informować. Na pewno wynik i najważniejsze wydarzenia będzie można od godz. 17 śledzić na naszym portalu.

PODOBNE WPISY