Udane mecze naszej młodzieży! WYNIKI

Kolejne pożyteczne spotkania towarzyskie rozegrali piłkarze naszych grup młodzieżowych. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka wygrana rocznika 2005. Zespół trenera Dariusza Różańskiego poradził sobie z seniorskim rywalem z Chomentowa.

Rocznik 2005

Broń Radom – KS Chomentów 6:0
Bramki: Ankurowski 2, Bryks, Głogowski, Szczęsny, Gocel.

Broń: Ginał (Ciecierski) – Romelczyk, Otrębski, Kapusta, Szczęsny, Głogowski, Pyka, Chełmiński, Gocel, Bryks, Ankurowski, Bieńkowski.

W sobotę do dyspozycji trenera było tylko 13 zawodników, w tym 2 bramkarzy. Jedni leczą kontuzje i choroby, drudzy korzystają z zimowych ferii.
Pomimo zmęczenia wywołanego cięższym tygodniem treningowym, chłopcy spisali się na szóstkę. Ta gra kontrolna była odpowiednim poligonem do wykorzystania swoich umiejętności w pojedynkach 1×1, realizowania zespołowych i indywidualnych założeń taktycznych, podejmowania optymalnych decyzji i oczywiście skuteczności w ataku i obronie.
Ważne, aby każdy wyciągnął odpowiednie wnioski z dzisiejszego grania, by stawać się coraz lepszymi graczami. Jak to będzie wyglądało w najbliższej przyszłości , okaże się już niebawem w konfrontacji ligowej.

——————————————————————-

Rocznik 2009

Broń Radom (niebieska) – BKS Lublin 7:0 (2:0)
Bramki dla Broni: M. Szambor x3, I. Szot, J. Holak, A. Just, B. Kucharski
Broń 09: K. Turek – K. Ciszewski, Ł. Chyra, B. Czerny, M. Grzyb, A. Grzywacz, J. Holak, A. Just, B. Kucharski, P. Przydatek, W. Stachowicz, M. Szambor, I. Szot, T. Szwed
Dobre spotkanie z rywalem który pomimo niekorzystnego wyniku dobrze operował piłką, grał ambitnie i wysoko zawiesił poprzeczkę. Bardzo solidnie zagraliśmy w defensywie pomimo agresywnej gry BKS nie pozwalając na zbyt wiele zagrożenia pod naszą bramką. Trenera Łukasza cieszy, że potrafiliśmy zdobywać dziś bramki z elementów nad którymi ciężko pracowaliśmy w ostatnim czasie. Drużynie i Trenerowi BKS dziękujemy za przyjazd i sportową rywalizację.


Rocznik 2010

Talencik Radom – Broń Radom 2:1

Ferie i choroby sprawiły, że trener Robert Rogala wybrał się na ten pojedynek w mocno zdziesiątkowanym składzie. Mimo to,dobrze dla obu zespołów, że ten sparing doszedł do skutku.

PODOBNE WPISY