W Wielki Piątek, wielki mecz i wielka szansa na rewanż!

W Wielki Piątek, punktualnie o szczególnej godzinie 19.26 rozpocznie nam się mecz pomiędzy Bronią Radom i Lechią Tomaszów Mazowiecki. Zapraszamy na stadion przy ul. Narutowicza 9. Mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze były emocjonujące i zapewne nie inaczej będzie teraz.

BROŃ RADOM – LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI

Godz. 19.26, stadion ul. Narutowicza 9

Nasza Broń mimo dwóch porażek z rzędu, solidnie przygotowywała się do spotkania z Lechią. Po pauzie za kartki do kadry wracają Dorian Buczek oraz Dariusz Partyka. Normalnie trenował już Michał Wrześniewski, który z Pelikanem nie mógł wystąpić z powodu drobnego urazu.

Z Lechią pojedynki zawsze są emocjonujące o czym pisaliśmy już na naszej stronie. Nasza Broń z pewnością do spotkania podejdzie rządna rewanżu, bo jesienią w Tomaszowie Mazowieckim przegrała dość wysoko 0:4. Wtedy Lechia była liderem, a Broń była na etapie składania „klocków”. Teraz szanse są wyrównane. Nasi rywale zajmują piąte miejsce w tabeli, mają na swoim koncie trzy punkty więcej niż Broń. W przypadku wygranej, nasza drużyna mogłaby nawet święta wielkanocne spędzić na piątym miejscu.

Zapraszamy w piątkowy wieczór na stadion przy N9, bo wsparcie dla drużyny będzie tego dnia bardzo ważne.

W piątkowy wieczór wynik meczu i najważniejsze wydarzenia będziecie mogli śledzić w naszej relacji LIVE

 

PODOBNE WPISY