Weekendowe wyniki naszej młodzieży. Raz na wozie, raz pod wozem

Powoli dobiega końca sezon piłkarski. Również w grupach młodzieżowych zostało maksymalnie 2-3 mecze. Nieco z opóźnieniem, podajemy wyniki z ostatniego weekendu.

Ekstraliga mazowiecka 2005
Polonia Warszawa – Broń Radom 2:0 (0:0)

Broń: Ciecierski – Makowski, Strzałkowski, Kapusta, Głogowski, Pyka, Bryks, Romelczyk, Szwed, Ankurowski oraz Chełmiński, Otrębski, Bieńkowski, Kapturski, Lipiec, Gocel.
Nasza drużyna w tym meczu zapomniała raczej, że w piłce nożnej liczą się gole…Gra obfitowała w wiele składnych akcji,pojedynków 1×1,walki.Gorzej było ze skutecznością i podejmowaniem optymalnych decyzji w przypadku finalizacji.
Do przerwy powinno być 4 lub 5 do 2 na naszą korzyść…W przerwie ustalamy plan działania na drugą część gry.Znowu stwarzamy 3 wyborne sytuacje bramkowe i nic nie wpada…Nie nie nie , to nie bramkarz gospodarzy staje na przeszkodzie , tylko źle nastawione celowniki…
Około 75-80 minuty tracimy bramkę , wcześniejsze i kolejne zmiany personalne nic nie wnoszą.Czarne Koszule strzelają jeszcze jednego gola , pogrążając nas kompletnie , gdyż kończymy mecz w półmroku i tu należy się przypomnieć cytat z kultowej komedii ,,ciemność widzę ciemność…”

I liga radomska 2007
Broń Radom – Mazowsze Grójec – przełożony

I liga mazowiecka 2008
Ursus Warszawa – Broń Radom 0:3

Bramki: Eryk Gregorek x1, Bartosz Pawelec x2

Ciężkie spotkanie naszej drużyny, ale mimo to zespół osiągnął bardzo dobry wynik.

I liga radomska 2008
Broń II Radom – Drogowiec Jedlińsk 4:1
Bramki: Igor Strzelecki x2 , Olaf Ryszewski x1, Mikołaj Pożyczka x1

Bardzo dobry mecz rozegrali Nasi chłopcy z drużyną z Jedlińska. Atut własnego boiska i dobra gra zaprocentowały wygraną.