Remis w ostatnim sparingu z Wisłą Sandomierz

W sobotę przed południem nasi piłkarze rozegrają ostatni przed rundą wiosenną mecz towarzyski. Zmierzymy się na boisku w Kunowie, koło Ostrowca Świętokrzyskiego z trzecioligową Wisłą Sandomierz. Tradycyjnie będzie można na żywo śledzić najważniejsze wydarzenia.

WISŁA SANDOMIERZ – BROŃ RADOM 1:1 (0:1)

Bramka: Abate 51 – Kamil Odolak 29

Broń: Kosiorek (51 Piotrowski) – Derlatka, Wrześniewski, Jedryczko (65 Jakubiec), Machajek (70 Kowalski), Grudzień (60 Kmiecik), Partyka (55 Goljasz), Szymczak, Nowak (65 Grobla), Odolak (55 Kielak, 80 Partyka), Kobiera.

(mecz rozgrywany będzie systemem 2×50 min)

W zespole Broni z powodu drobnych kontuzji nie zagrali Kacper Pietrzyk i Jamajczyk Xahne Reid. Obaj od poniedziałku powinni być w treningu.

Początek meczu był wyrównany. Zaczął sie od groźnych stałych fragmentów z jednej i drugiej strony. W 11 min wynik mogła otworzyć Broń. Po ładnym zgraniu, piłkę dostał Bartek Nowak i jego strzał po ziemi koncami palców obronił golkiper Wisły.

W 29 minucie po dośrodkowaniu Partyki, w zamieszaniu przytomnie zachował się Kamil Odolak, który z kilku metrów uderzył pod poprzeczkę.

W 37 minucie po stracie piłki w środku pola, pierwszą dobrą okazje mieli rywale, ale w sytuacji sam na sam górą był Jakub Kosiorek. Chwilę później dwie dogodne szanse mieli Marcin Szymczak i Kamil Odolak, bo wynik przed przerwą mógł być. wyższy.

W końcówce pierwszej połowy jeszcze jedna okazję miała Wisła i ponownie górą był nasz bramkarz.

Niestety fatalnie zaczęła się druga połowa dla naszej drużyny. Złe podanie w obronie, piłkę przechwycił zagraniczny zawodnik Wisły i strzałem po ziemi pokonał Kubę Piotrowskiego.

W 65 min powinno być 1:2… Huert Derlatka z pierwszej piłki z kilku metrów uderzył w srodek bramki.

W 77 min (drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartkę zobaczył Michał Kielak.

Ostatnie pół godziny Broń praktycznie nie schodziła z połowy przeciwnika, ale nie zdołała zdobyć gola.

wkrótce więcej oraz zdjęcia.

PODOBNE WPISY