WYNIK NA ŻYWO. Gramy z Concordią w Elblągu

O godz. 12 na stadionie przy ul. Skrzydlatej w Elblągu, nasi piłkarze grać będą z tamtejszą Concordią. Wynik tego spotkania oraz najważniejsze wydarzenia będziemy podawać na bieżąco.

CONCORDIA ELBLĄG – BROŃ RADOM 5:0

Concordia: Manikowski – Staniak, Jakubowski, Drewek, Szpucha, Bukacki, Augusto, Makarski, Danowski, Sionkowski, Noworyta.
Broń: Kosiorek – Cuch, Dwórzyński, Kventsar, Banaszkiewicz, Owczarek, Olpiński, Kobiera, Kowalski, Timite, Buczek.

Sędzia: Dawid Deptuła (Białystok)

Concordia po porażce 0:8, tym razem przeciwko Broni wystawiła zupełnie inny, zdecydowanie mocniejszy skład. Pięciu młodzieżowców, ale żaden z rocznik 2005 i młodsi czyli bez punktacji do PJS.

————– —-

1 – zaczęła Broń

9 – pierwsza groźna okazja Broni. Kobiera przechwycił piłkę przed polem karnym, uderzył, ale w środek bramki

15 – minuta ładna akcja Timite, uderzył z 17 metrów po ziemi ale ciut obok słupka

16 strzał głową, piłka odbita od pleców naszego obroncy i pierwszy rożny dla Concordii

16 – GOOL DLA CONCORDII. 1:0 Kacper Sionkowski. Nie potrafiła wybić piłki nasza drużyna w zamieszaniu po rzucie rożnym i Sionkowski strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce

19 – rzut wolny dla gospodarzy na 20 metrze. Dośrodkowanie i strzał głową tuż nad naszą poprzeczką

23 – Gracjan Szpucha uderzył zza pola karnego

24 – ŻÓŁTA KARTKA Staniak. Mamy rzut wolny poza polem karnym gospodarzy

29 kolejna swietna okazja Broni, dobry drybling Kowalskiego, podanie do Timite, obrócił się z piłką….i jego strzał obronił golkiper

31 i ponownie blisko Timite, bramkarz piąstkował dośrodkowanie i trafił w naszego zawodnika, ale piłka ominęła bramkę

38 – kolejny groźny strzał Juniora, jednak nad poprzeczką. Rzut rozny dla Broni, ale słabo wykonany i zaczyna bramkarz

42 – jak to nie wpadło….dogranie Timite do Buczka i ten z trudnej pozycji uderzy l z pierwszej piłki ale wprost w bramkarza

45  + 2 rzut rożny dla Broni

KONIEC 1 POŁOWY

—- —-

W pierwszej połowie Broń jest zespołem lepszym, częściej jest przy piłce, stworzyła sobie więcej okazji do zdobycia bramki, ale to Concordia oddała jeden ceny strzał i prowadzi 1:0. Mamy nadzieję, że po przerwie uda wreszcie pokonać golkiper miejscowych.

W naszej drużynie na drugą połowę na razie bez zmian

—— – – –

46 -Concordia zaczyna 2 połowę

46 – kilka sekund po rozpoczęciu strzał z woleja na naszą bramkę i tuż nad poprzeczką

50 – Broń przeważa jest cały czas na połowie rywala

51 – ZMIANA. Rękawek za Drewka

53 – GOOOL DLA CONCORDII 2:0. Fatalne podanie naszego obrońcy do bramkarza Kuby Kosiorka zakończyło sie bramką dla miejscowych. Do pustej bramki trafia Łukasz Makarski

55 – rożny dla Concordii

59 – ŻÓŁTA KARTKA. Banaszkiewicz

60 – po dośrodkowaniu z rzutu wolnego strzał głową i słupek ratuje nas przed stratą gola

61 -ZMIANY  Szymczak i Kłosowicz na boiskuZeszli Kventsar i Timite

62 – rożny dla Concordii. Znowu groźne zamieszanie na szczescie piłka obok słupka.

63 – Goool dla miejscowych. Zawodnik Concordii przebiegł 30 metrów z piłką wszedł w pole karne jak w masło i uderzył 3:0!!! Autorem gola Kacper Noworyta

71 – rzut rozny dla Broni

74 – indywidualna akcja Olpińskiego strzał zza pola karnego, ale metr nad bramką

75 – ZMIANY W BRONI. Wrześniewski i Partyka za Kowalskiego i Banaszkiewicza

76 – ZMIANA. Za Danowskiego wchodzi Czerniec

77 – z dystansu Sionkowski ale Kosiorek nie dał się zaskoczyć

79 – rożny dla Concordii. Kosiorek wybił nad poprzeczką piłkę lecącą na spojenie

80 – rzut rożny dla Broni. Na drugim słupku główkował Dwórzyński ale miał trudną sytuację i nie w skierował piłki w bramkę

84 – Znowu nie potrafimy zatrzymać rywala w obronie 4:0 !!!!! NOWORYTA

85 – 5:0!!!!!!!!! Tym razem Sionkowski