ZAPOWIEDŹ. Startuje runda wiosenna. Broń jedzie do Ostródy!

W sobotę rozpoczyna się runda wiosenna w trzeciej lidze. Nasza Broń wybiera się już w piątek, w 350 kilometrową podróż. Na poczatek bardzo trudny mecz w pięknej, mazurskiej miejscowości Ostróda.

Sokół Ostróda – Broń Radom
Sobota godz. 14
Stadion OCSiR, ul. 3 maja 19

Wiosną w Radomiu nasza Broń po bardzo dobrym, inauguracyjnym meczu wygrała 3:1. Co ciekawe trenerem Sokoła wówczas był Dominik Bednarczyk, który w najbliższą sobotę zadebiutuje w roli szkoleniowca Broni. Dla niego będzie to szczególny mecz, choć jak przyznał, nie będzie to spotkanie priorytetowe, najważniejsze, bo w lidze liczyć się będzie każdy kolejny mecz.

W obu zespołach zeszło kilka zmian. Czy Broń będzie mocniejsza niż jesienią? Czy Sokół straci na sile, po odejściu najlepszego strzelca? Odpowiedzi na te pytania szukać będziemy w najbliższych tygodniach.

W naszej drużynie cieszą na pewno dwie kwestie. Nie ma kontuzji. Trener Bednarczyk będzie miał ból głowy, bo zabierze ze sobą osiemnastkę meczową i w Radomiu zostawi czterech graczy. Poza tym zarząd klubu poczynił starania, aby zawodnikom niczego nie zabrakło. Drużyna wyjedzie na spotkanie już w piątek. W sobotę na boisko wyjdzie wypoczęta, zmobilizowana i wierzymy, że jeśli zespół będzie skoncentrowany, zmotywowany i dopisze trochę szczęścia i skuteczności, będziemy w sobotę popołudniu zadowoleni z wyniku.

W ekipie z Ostródy w defensywie zobaczymy Białorusina, Maksa Kventsara, który występował w Broni kilka lat temu. Z kolei w Sokole w przeszłości grał Kamil Odolak, jeszcze gdy zespół występował w drugiej lidze.

Liczymy, że będzie to dobry mecz i nasz zespół z dalekiego wyjazdu nie wróci z pustymi rękami.

W sobotę od godz. 13.45 będziemy na naszej stronie przeprowadzać tekstową relację na żywo!

PODOBNE WPISY